Запис на прийом за телефоном:

page1 img1Лікар Бойко Дмитро Миколайович
 Пульмонолог, д.мед.н., професор
Години роботи: Пн–Пт: 9.00-18.00 Сб: 9.00-15.00 Нд: вихідний

Коментарі  

#13 Александр 20.11.2020, 20:03
Очень благодарна Дмитрию Николаевичу за то что под его профессиональным наблюдением смогла справится с короновирусной инфекцией будучи на 7 месяце беременности без антибиотиков и прочих лекарств .
Цитата
#12 RusL@N 14.06.2018, 08:32
Огромное спасибо доктору Дмитрию Бойко за эффективное, профессиональное лечение и обследование!!!
Цитата
#11 Руслан 17.02.2018, 20:58
Добрый день! Дмитрий Николаевич очень компетентный специалист, всем рекомендую.
Цитата
#10 Сергій 04.02.2018, 09:26
Вельмишановна Оксана Сергіївна!
Приєднуюсь до всіх позитивних відгуків Ваших вдячних пацієнтів!!!
Мені теж захотілось написати декілька теплих слів вдячності.
Привітність, доброзичлива усмішка, охайність, акуратність, приємна зовнішність – ось найперше, що відмічається при зустрічі.
Хотілося відмітити затишну атмосферу в дружньому і молодому колективі, комфортні робочі місця, роботу професіонала на якісному професійному стоматологічному обладнанні, з використанням ліків і матеріалів високої якості. Індивідуально до кожного пацієнта розробляється методика лікування, яка обговорюється і тактично пропонується пацієнту.
Дякую за турботу, чудове лікування і мою гарну усмішку.
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вітаємо!

Ми надаємо високоякісну спеціалізовану медичну допомогу в сфері хвороб органів дихання (пульмонологія) та стоматології. Будьте певні, що у нас в доброзичливій атмосфері досвідчені спеціалісти нададуть Вам якісні медичні послуги. Виважений та індивідуальний підхід до діагностики і лікування є візитівкою нашої команди. Ми завжди раді допомогти усім хто звернеться до нас за допомогою!

Детальніше

Про практику

         Приватну медичну практику було створено за ініціативи видатного клініциста та лікаря з великої літери, професора Бойка Миколи Григоровича у 2004 році. Основними напрямками роботи нашої команди є амбулаторна пульмонологія та стоматологія. Антропоцентричний менеджмент, науково-обґрунтована, інноваційна, персоніфікована та точна медицина - ось ті методи і принципи, якими керуються спеціалісти нашої приватної практики.
     Наші лікарі поєднують свою консультативну роботу з активною науковою діяльністю. На їхньому рахунку більше 100 публікацій у профільних виданнях. Окрема увага приділяється діагностиці й лікуванню рідкісних та інтерстиціальних  захворювань орагнів дихання (саркоїдоз легень, ідіопатичний легеневий фіброз, ураження легень при системних захворюваннях сполучної тканини)...
Надання стоматологічних послуг здійснюється досвідченим лікарем-стоматологом...

Детальніше