Запис на прийом за телефоном:

- зубні прикраси, які мають зовнішню поверхню з безліччю граней, що відбивають світло під різними кутами, як справжній діамант.
 
Зубні прикрасиПоказання:
-    Для підлітків - це можливість виділитися з натовпу, не вдаючись до інших, не дуже радує батьків, способам: пірсингу, татуювань та ін. Камінчик на зубі особливо «виграє» при світлі прожекторів на дискотеці або сцені.
-    Люди старшого покоління за допомогою акуратних елегантних інкрустацій можуть підкреслити доглянутість і індивідуальність. До речі, прикраси можна поставити на пломбу, штучну коронку і навіть на знімний протез.
- Для всіх - це можливість приховати скол на зубі або інший дефект, помітний при посмішці.
-    Зубні прикраси можна носити навіть маленьким дітям з молочними зубами. Часто ми встановлюємо стразик, в якості нагороди дитині, за те, що вона дозволив полікувати зуб. До речі, помічено, що діти з такою прикрасою ретельніше чистять зуби, для того, щоб їх маленький «діамант» сильніше виблискував.

Скайс фіксується на поверхні емалі зуба за допомогою стоматологічного клею - бондів. Для цього не потрібно зішлифовки емалі, тому установка прикраси не завдасть жодної шкоди зубу. У будь-який момент лікар-стоматолог може без особливих зусиль його зняти або замінити на інше. Після зняття скайсу ділянка зуба, на якому він кріпився, обробляється спеціальною пастою і покривається фторуючим лаком, і зубна емаль залишається здоровою і гладкою.