Запис на прийом за телефоном:

До послуг наших пацієнтів високотехнологічний метод діагностики - прицільна рентгенографія рентген апаратом Kodak 2100, здатна зробити точний рентгенівський знімок ротової порожнини і виявити всі приховані захворювання, при максимально зниженому впливі випромінювання на організм (нижче на 30% в порівнянні з низькочастотними рентген апаратами):
- Каріозні вогнища в початковій стадії
- Прояви пародонтиту
- Якісний рівень пломбування кореневих каналів та ін.
 
Після проведення профілактичного огляду та діагностики ми підготуємо схему комплексного лікування зубів і ясен відповідно до цін на послуги стоматології, використання тих чи інших технологій, терміновості надання послуг терапевтичної стоматології.
 
Схему лікування зубів підтверджує пацієнт, якому детально роз'яснюється кожен етап терапії та надання інших стоматологічних послуг.
 
Лікування зубів
Лікування зубівКарієс - це процес руйнування зуба, який починається з розчинення мінеральних речовин, що входять до складу зуба, з подальшим утворенням каріозної порожнини. У зубах безперервно відбуваються два взаємопротилежних процеси - демінералізація (розмивання мінеральних речовин) і ремінералізації (відновлення).
 
Демінералізація протікає в 6 разів швидше ремінералізації, тому м'які і тверді зубні відкладення повинні постійно видалятися.
 
Демінералізовані ділянки мають вигляд білих плям, на цій стадії карієсу (стадія плями) можлива ремінералізація цілеспрямована.
 
Лікування карієсу, при наявності порожнини, проводиться з метою відновлення цілісності зуба і профілактики ускладнень (пульпіту та періодонтиту):
- Для лікування карієсу необхідно видалити всі уражені тканини зуба, замістити порожнину пломбою;
- Лікування проводиться під місцевою анестезією;
- Пломбування порожнин проводиться сучасними «світловими» пломбами (фотополімерами), які ідеально імітують колір зуба і структуру його поверхні.
 
Лікування карієсу зубів у стоматологічному кабінеті "Pulmo-dent" здійснюється з використанням інвазивних способів обробки каріозних порожнин і відновлення форми зубів за допомогою пломбування зуба та художньої реставрації зубів.