Пульмонолог прийом наразі не веде.

Запис на прийом до стоматолога за телефоном:

•    запалення ясен
•    пародонтальні кишені
•    шинування рухливих зубів
Пародонтологія - це окремий напрямок в стоматології, спрямоване на лікування м'яких тканин навколо зуба і його зв'язкового апарату.
За статистикою, більше 90% населення страждають захворюваннями пародонту.
 
Гінгівіт - запалення ясен. Причини виникнення: щільний зубний наліт, зубний камінь, дефекти пломбування та протезування, порушення прикусу, поганий догляд за порожниною рота, професійні шкідливості (напр., солі важких металів та ін.)

Пародонтит - запалення опорного апарату зуба, супроводжується зміною структури кістки і утворенням патологічних зубоясенних кишень. Пародонтит завжди починається з гінгівіту.
Пародонтоз - системне захворювання пародонту (ясна осідають, оголюються шийки зубів, зуби подовжуються; можуть ставати чутливішими, на зубах часто з'являються поглиблення у шийок (клиновидні дефекти)).Пародонтологія  

Якщо у Вас:
- На зубах є помітні відкладення або наліт
- На зубній щітці (яблуці) залишається кров
- Неприємний запах з рота
- Турбує рухливість зубів (зуба)
- Відчуття, що ясна «сверблять»
- Помітили, що зуби подовжилися, шийки зубів оголилися,
то Вам необхідна консультація лікаря-стоматолога!
 
Лікування захворювань пародонту будується на принципі максимально індивідуального підходу до кожного пацієнта з урахуванням даних загального та стоматологічного статусу, тому воно завжди має комплексний характер.

Пародонтологія
 Захворювання пародонту піддаються лікуванню!
 
Застосовується загальна та місцева терапія.
Лікування повинне бути спрямоване на ліквідацію запального процесу і зміцнення загального стану організму.
 
Лікування захворювань ясен починається з виявлення захворювань ясен, зняття зубного каменю, чищення і полірування кореня, накладення лікувальних пов'язок.
 
Гінгівіти і початкові стадії пародонтиту піддаються повному лікуванню після сеансів професійної гігієни і не дуже складних рекомендацій лікаря, які пацієнт повинен виконувати для досягнення позитивного результату.
 
Велике значення в лікуванні має мотивація пацієнта, тому що після досягнення позитивного результату в лікуванні - цей стан потрібно підтримувати. Для допомоги пацієнту в період відновлення пропонується відвідувати профогляди, кількість яких визначає лікар залежно від тяжкості захворювання.