Запис на прийом за телефоном:

•    герметизація фісур
•    лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту молочних та постійних зубів
•    фторування
•    сріблення

Профілактика карієсу зубів у дітей є запорукою стоматологічного здоров'я на все життя!

Похід до стоматолога для малюка - зазвичай не сама легка процедура. Готуйте дитину до відвідування заздалегідь. Розповідаючи про клініку, вживайте слова "цікаво", "красиво", "весело". Створіть у дитини враження, що похід до стоматолога - неодмінно важлива частина його дорослого життя.
Спілкування дитини з лікарем-стоматологом на профілактичних оглядах, де відсутні неприємні втручання - виробляє довіру у маленького пацієнта і бажання виконувати рекомендації лікаря.
 
Правильне і грамотне застосування спеціальних засобів дитячої гігієни порожнини рота призведе до формування у дитини бажання і мотивації до чищення зубів з перших років життя. Цікава гра з яскравою зубною щіткою, смачною і безпечною зубною пастою в ранньому віці перетвориться на стійку корисну звичку стежити за чистотою і здоров'ям зубів.
 
Своєчасне лікування початкової стадії карієсу безболісно і нетрудомістке.
Збереження здорових тимчасових зубів до фізіологічної зміни дозволить запобігти багато проблем з постійними зубами в майбутньому.
Кожні батьки бажають, щоб дитина росла здоровою, з міцними хорошими зубами.

 

Дитяча стоматологія Дитяча стоматологія Дитяча стоматологія


 Лікування тимчасових зубів
 
Початкова стадія карієсу тимчасових зубів - матові або коричневі плями на поверхні емалі - характеризується виходом з емалі іонів кальцію, фосфору і фтору без порушення цілісності, тобто без каріозної порожнини. Даний процес обернений, так як емаль дитячих зубів має високу здатність до ремінералізації (відновлення за рахунок надходження з  зовні мікро-і макроелементів). У даній ситуації як засіб лікування лікар-стоматолог проводить ремінералізуючу терапію - застосування препаратів кальцію, фосфору і фтору.
 
Молочні зуби лікувати потрібно обов'язково і робити це вчасно.
Для пломбування молочних зубів використовують сучасні светополімерние матеріали з можливістю вибору кольору пломби (пломби Твінкі Стар), які постійно виділяють фтор і захищають зуби від розвитку карієсу.
 
З 7 до 12 років потрібно зробити дитині герметизацію фісур - за допомогою рідкого пломбувального матеріалу з фтором проводять закриття поглиблень постійних жувальних зубів з незрілої емаллю. Профілактичний ефект такої процедури зберігається близько двох років.
 
Підвищує ефектівность лікування захворювань зубів у дорослих та дітей регулярні профілактичні відвідування стоматкабінету "Pulmo-dent"(від 1 до 4 разів на рік).