Запис на прийом за телефоном:

     Приватну медичну практику було створено за ініціативи видатного клініциста та лікаря з великої літери, професора Бойка Миколи Григоровича у 2004 році. Основними напрямками роботи нашої команди є амбулаторна пульмонологія та стоматологія. Антропоцентричний менеджмент, науково-обґрунтована, інноваційна, персоніфікована та точна медицина - ось ті методи і принципи, якими керуються спеціалісти нашої приватної практики.
     Наші лікарі поєднують свою консультативну роботу з активною науковою діяльністю. На їхньому рахунку більше 100 публікацій у профільних виданнях. Окрема увага приділяється діагностиці й лікуванню рідкісних та інтерстиціальних  захворювань орагнів дихання (саркоїдоз легень, ідіопатичний легеневий фіброз, ураження легень при системних захворюваннях сполучної тканини).

    Надання стоматологічних послуг здійснюється досвідченим лікарем-стоматологом, що постійно удосконалює свою професійну майстерність на семінарах та тренінгах. Велику увагу приділяємо профілактиці стоматологічних захворювань у доросліх та дітей. Ми врахуємо усі ваші індівідувальні особливості, умови проживання, праці, способу життя та ін. для того, щоб зробити надання наших послуг максимально ефективним.