Запис на прийом за телефоном:

 099-349-23-09

Comments  

#8 Ирина 2017-05-17 06:05
Добрый день, Дмитрий Николаевич! Поздравляю Вас с профессиональным праздником! Хочу пожелать Вам здоровья, семейного уюта, благополучия и удачи в Вашей профессиональной деятельности! С огромной благодарностью, Ирина Р.
Quote
#7 Ольга 2017-02-14 12:43
Недавно были на приеме у стоматолога Бойко Оксаны Сергеевны. Делали чистку зубного камня мне,а ребенку ставили пломбы. Все было сделано на высшем профессинальном уровне. Камень почистили без болезненно,что не мало важно для каждого пациента. Что касается ребенка, то отдельное спасибо за хорошее настроение и отличную работу. Ребенок в восторге!
Оксана Сергеевна очень вежливый и доброжелательный стоматолог, который не только лечит,но и дает очень важные советы пациенту. Спасибо Вам огромное!
Quote
#6 Олександра П. 2016-11-23 22:39
Звернулися до Дмитра Миколайовича через ускладнення після лікування пневмонії в державній лікарні. Інший приватний лікувальний центр призначив неефективне лікування, а в державній лікарні пропонували зовсім неймовірні діагнози (астму, автоімунну хворобу легень) і, без детального необхідного обстеження, наполягали на "лікуванні" гормонами та інгаляторами "зі знижкою по акції"...
Через тяжкі симптоми та заплановану ділову поїздку, діагноз і ефективне лікування потрібно було призначити за одне відвідування, у суботу! Дмитро М. провів декілька Годин на обстеження і знайшов продуманий і аргументований діагноз – гострий бактеріальний бронхіт, який був успішно вилікуваний обережно підібраним курсом лікування. Попросив дзвонити, щоб проконтролювати процес одужання та корегувати прийом ліків.

Дмитро Миколайович Бойко – відданий справі і талановитий фахівець. Дуже рекомендуємо цього пульмонолога!

З Добрими побажаннями і Щирою подякою,
Саша та родина.
Quote
#5 Олексій Р. 2016-11-02 06:52
Рік тому моя мати проходила лікування у 2-ій міській лікарні з діагнозом бронхіальна астма. Результата нуль. І тільки після призначеного курсу лікування Бойка Дмитра Миколайовича настало значне покращення. Дай Бог Вам, Дмитро Миколайович, здоров"я та наснаги, і велике спасибі за Ваш професіоналізм.
Quote

Add comment


Security code
Refresh

© “Copyright  pulmo-dent.com.ua

© “Создание сайтов IST.GrouP”